• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Переможці олімпіад та конкурсів

Козачек Євгеній

/Files/images/gabelko/pochatkov_klasi/50628537_387860521761263_8336248723709362176_n.jpg

Якубова Маргарита

Якубова Маргарита

Якубова Маргарита

Переможниця районного етапу обласної краєзнавчої конференції: "Родинні скарби: з бабусиної скриньки" (третя вікова категорія), 2014 р.

Керівник: вчитель української мови та літератури Габелко Наталія Володимирівна

Мороко Аліна, Золотарьов Руслан

/Files/images/у.jpg /Files/images/грамота166.jpg

Учасники і переможці районного етапу Всеукраїнської історико-географічної експедиції "Історія міст і сіл України", 2015 р.

Керівник: педагог-організатор Габелко Наталія Володимирівна

Сиволап Наталя

Сиволап Наталя

/Files/images/грамота172.jpg

/Files/images/грамота171.jpg /Files/images/грамота170.jpg

Учасниця і переможниця райнного етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (викладач: Ушкал Наталія Іванівна), ХVІІ обласного літературного конкурсу "Проба пера" (керівник: Ушкал Наталія Іванівна), обласного літературно-мистецького конкурсу "Я гордий тим, що українець зроду" (керівник: Габелко Наталія Володимирівна)

Команда "Дивоцвіт", 2015 р.

/Files/images/0_dfaf7_42f499c3_orig.jpg

/Files/images/ScanImage052.jpg

Призерка районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я" (Керівники: педагог-організатор Габелко Н.В., вчитель ОБЖ Золотарьова Н.М.)

Команда "Позитив", 2016

/Files/images/0_119475_1553e1aa_orig.jpg /Files/images/ScanImage062.jpg

Переможниця районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я" (керівники: педагог-організатор Габелко Н.В., вчитель ОБЖ Золотарьова Н.М.)

Шкільний екологічний центр "Вербиченька", 2015 р.

/Files/images/DSCN3987_cr.jpg

/Files/images/грамота175.jpg

Переможець районної виставки-ярмарку "Щедрість рідної землі".

Керівники: педагог-організатор Габелко Н.В., вчитель біології Золотарьова Н.М.

Трухан Дар'я

/Files/images/DSCN8015_cr.jpg /Files/images/ScanImage087.jpg

Переможець районної виставки творчих здобутків юних майстрів народних ремесел (номінація "Художня обробка дерева")

Керівник: вчитель трудового навчання Мороко О.М.

Мороко Аліна

/Files/images/ScanImage002.jpg

Переможець районного конкурсу творчо-пошукових робіт "Мій родовід". Номінація "Сімейні династії"

Керівник: педагог-організатор Габелко Н.В.

Кiлькiсть переглядiв: 243

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.