Антиправила для батьків

1. Гігієна - це дрібниці! Вчені сучасності довели, що пил корисний для здоров'я дитини. Тому прибирання раз на місяць - це часто, краще якомога рідше. Нігті підстригати дитині теж не варто, самі відламаються. Чистити носик, вушка зовсім не потрібно, адже в первісності ніхто цього не робив - і дітки здорові росли, сильні. У дитячий сад, школу нехай дитина ходить кошлата, в брудному одязі - це точно відіб'є всяке бажання брати з вас гроші на потреби освітніх установ.

2. Рідше бачиш - краще спиш! Народили дитину - головна справа вже зроблена. Можна і собі коханому (коханій) час приділити. Дитині буде дуже приємно, якщо її батьки будуть жити так само, як і до її народження. Мама відразу займеться своїм зовнішнім виглядом, кар'єрою, з'їздить на відпочинок за кордон. Професійна няня явно більше любові і турботи дасть вашій дитині, ніж мати. Потім передасте дитину в надійні руки репетиторів, вихователів. Професіонали виховають прекрасною людиною і без батьківської безпосередньої участі!

3. Виховання дітей - не чоловіча справа! Тату, починаючи з періоду вагітності, добре б повертатися додому після опівночі, працювати по вихідних, адже кар'єрний ріст - головний фактор сімейних відносин, що сприяє взаєморозумінню і гармонії. Після народження дитини татові потрібно направити ще більше зусиль на роботу. Виховання дитини - справа жіноча, тато зайвий, і дитині абсолютно не потрібні його турбота і увага.

4. Виконуйте всі вимоги дитини! Не хочете істерик дитини - виконуйте всі її забаганки. Простіше йти у нею на поводу і не витрачати свій час на заспокоєння, виховання - збережете свої нерви. Нервові клітини не відновлюються. До того ж дитина буде щаслива, якщо в її житті слова «ні» зовсім не буде.

5. Обмежте коло спілкування! До 7 років краще з дитиною не ходити ні в зоопарк, ні в цирк, ні в гості, тим більше не можна разом з нею подорожувати. Нервова система у неї ще слабка, нестійка - будь-яке нове в її житті забезпечує їй стрес. Дитина краще розвивається в домашніх умовах. У теплиці помідори швидше дозрівають, ніж на грунті.

6. Сваріться, з'ясовуйте стосунки на підвищених тонах при дитині Вона повиненна бути в курсі будь-яких негараздів в родині. Нехай вчиться життя - чим раніше, тим краще. Навчиться лаятися, що ж, це чудове вміння для успіху сьогодні.

7. Авторитет батьків непохитний! Будь-якими способами зміцнюйте батьківський авторитет, у вас немає права на помилку. Ніколи не визнайте свою провину, навіть якщо були не праві. Ні в якому разі не вибачайтеся, раптом дитина зрозуміє, що ви - жива людина, потім не буде вас слухати, підозрюючи в батьківській некомпетентності.

8. Б'є - значить, любить! У «Домострої», перевіреному часом керівництві з ведення домашнього господарства, рекомендують пороти дитини кожен день для усвідомлення ним покірності своїм батькам, а вже в разі неслухняності - з особливим завзяттям. Тільки за допомогою ударів ви зможете показати дитині свою любов і турботу. Спосіб застосування насильства гарний своєю швидкістю розуміння дитиною суті батьківського виховання (навіщо потрібно витрачати час на розмови?).

9. Здійсніть свої мрії в життя Згадайте, про що ви мріяли і що вам не вдалося. Тепер у вас є шанс все втілити в реальність. Вашій дитині випало велике щастя реалізувати всі ваші нездійснене мрії, надії. І якщо ви хотіли стати співаком, а у дитини немає слуху - нічого страшного. Терпіння і наполегливість у досягненні мети зроблять неможливе можливим. Всі невдоволення дитини в розрахунок брати не потрібно: вона ще маленька, хіба вона може зрозуміти, що це її щастя. Батьки поганого не порадять. Щасливим можна зробити людину і проти його волі. Зрештою, для чого ще ви народили дитину, як не для реалізації своїх мрій?

10. Дотримуйтесь порад! Інші люди - сусіди, вчителі, лікарі, подруги і т.д., дають завжди правильні, корисні поради. Навіщо думати самим, витрачати час, робити помилки (інші-то цього не роблять), коли можна просто слухати і робити. Це вихованням і називається.
Кiлькiсть переглядiв: 241

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.